Březen 2008

Fotky z 1. série 2

31. března 2008 v 16:25 ►►čarodějky-charmed◄◄

Fotky z 1. série 2Fotky z 1. série

31. března 2008 v 16:24 ►►čarodějky-charmed◄◄

Fotky z 1. sérieCoop - Fotky

31. března 2008 v 16:21 ►►čarodějky-charmed◄◄

Coop - FotkyCole Turner - Fotky

31. března 2008 v 16:21 ►►čarodějky-charmed◄◄

Cole Turner - FotkyBrian Krause - Fotky

31. března 2008 v 16:20 ►►čarodějky-charmed◄◄

Brian Krause - FotkyBrian Krause - v časopise

31. března 2008 v 16:18 ►►čarodějky-charmed◄◄

Brian Krause - v časopiseBarbas - Billi Drago

31. března 2008 v 16:17 ►►čarodějky-charmed◄◄

Barbas - Billi Drago


Animace - Paige

31. března 2008 v 16:15 ►►čarodějky-charmed◄◄

Animace - Paige


Animace - Leo

31. března 2008 v 16:14 ►►čarodějky-charmed◄◄

Animace - Leo


Billie - Fotky

31. března 2008 v 16:13 ►►čarodějky-charmed◄◄

Billie - FotkyPiper & Leo

31. března 2008 v 16:11 ►►čarodějky-charmed◄◄

Piper & Leo


Čarodějky 8x22

31. března 2008 v 16:09 ►►čarodějky-charmed◄◄

Čarodějky 8x22

Český název: Navždy Čarodějky
Pořadí dílu: 8x22 (178.)
Námět: Brad Kern
Režie: James L. Conway
Premiéra: 21.05.2006
V hlavních rolích:
Alyssa Jayne Milano - Phoebe Halliwell
Holly Marie Combs - Piper Halliwell-Wyatt
Rose McGowan - Paige Matthews
Kaley Cuoco - Billie Jenkins
Vedlejší role:
Brian Krause - Leo Wyatt
Anthony Cistaro - Dumain
Drew Fuller - Chris Perry Halliwell Wyatt
Wes Ramsey - Wyatt Matthew Halliwell Wyatt
Finola Hughes - Patty Halliwell
Jennifer Rhodes - Penny Halliwell
James Read - Victor Bennet
Denise Dowse - Anděl osudu
Popis:
Z minulého dílu: Sestry Halliwellovi se střetávají s Jenkinsovými a dům exploduje. Přežijí pouze Billie a Piper. Na samém konce se vrátí Leo.
Leo a Piper přicházejí do Phoebina bytu, aby našli nějaké kouzlo, které by jim pomohlo vrátit dnešní události a přivést Phoebe a Paige zpět k životu, ale nedaří se jim to. I Billie chce zachránit svou sestru. Vrací se zpět do magické školy a vysvětluje Dumainovi co se stalo. Leo a Piper zatím zavítají k Victorovi a vše mu řeknou. Victor začíná vymýšlet různé Alternativy, jak sestrám pomoci, až ho napadne, že by jim mohl pomoci Coop, a proto ho Piper zavolá. Coop jim poradí, že jedinou možností na oživení sester je návrat v čase a změnit bitvu(budoucnost). Pomocí Coopova prstenu se vrací zpět do minulosti. Jenže místo, aby se vrátili jen o jeden den, dostanou se do roku 1975, kde potkávají mladou Patty a Victora, kteří ještě nejsou rozvedeni. Napadne je, že zvítězit by mohli s celým Halliwellovic rodem a tak chtějí do současnosti dostat ještě Penny. Jenže když se chtějí v čase přenést do roku 1982, místo toho skončí v roce 2050, kde potkávají svá stará já, která jim řeknou, jak zabránit oné katastrofě.
Dumain zatím v současnosti navrhuje Billie, abyse vrátila v čase. Billie ale pochopí, že jemu nejde o záchranu Christy, ale o oživení Triády a trápí jí to.
Piper s Leem a Patty se dostávají do roku 1982 a potkávají Penny, kiterá když je vidí, tak omdlí. KIdyž se vše vysvětlí, vrací se zpět s Leem, Piper a Patty zpět do současnosti, resp. chvíli před soubojem.
Billie se mezitím oběvuje ve stejné době a snaží se Christy a své minulé já přesvědčit, aby nebojovaly, ale Christy ji omráčí.
Vše se opět schyluje ke katastrofě, ale to už se tam objevuje Piper a pomocí Coopova prstenu vrací Propast zpět do podsvětí. V příštím okamžiku se spojí se svým současným já a to se stane i Billie. Sestry Jenkinsovy utíkají. Billie se snaží Christy přesvědčit, že Dumain je jenom využívá, ale sestra chce jediné - zničit Halliwellovy!
V domě Halliwellových se zatím obejví Anděl osudu a znovu si odvedl Lea, který se můžwe vrátit teprve, až budou Jenkinsovy zničeny. Pak se tam objevují budoucí Wyatt a Chris a říkají, že někdo změnil budoucnost a Wyatt přišel o své schopnosti. Po nějaké době přichází Billie, že si chce promluvit. Svěří se setrám se vším, včetně toho, že Dumain s Christy chtějí oživit Triádu a tak to, že to byly ony dvě, kdo Wyattovi sebral schopnmosti, protože je potřebovaly pro vyvolání Propasti.
Christy a DUmain se pomocí prstenu, který ukradli Coopovi přenesou zpět a varují Triádu, že se pokusí zničit sestry, ale už je pozdě. Objeují se tam sestry Halliwellovy s Billie a Triádu ničí. Christy po nich pak hodí ohnivou kouli, ale Billie ji pomocí telekineze odrazí a Christy zničí.
Wyatt, Chris a Patty přicházejí do Victorova bytu, kde je malý Wyatt i Chris. Zatímco Patty s Victorem si povídají a vše vysvětlují, Chris s Wyattem přicházejí na způsob, jak vrátit Wyattovi schopnosti.
Když se vše povede, celá rodina se schází v domě a šťastně se objímají, ale už je poamlu čas se vrátit zpět do svých časů.
Když je vše u konce, Paige a Phoebe odpočívají v kuchyni, když tam přichází Piper s knihou stínů, a říká, že by tam každá měla napsat nějaké poselství pro další generace. První je nařadě Phoebe. Tak vzpomíná na svatbu s Coopem a na své tři děti, Paige na Henry a své tři děti. Poseldní je Piper. Píše o sobě a Leovi, který se stal ředitelem obnovené magické školy, a o svých třech dětech - wyattovi, Chrisovi a Melindě.
Příběh končí v roce 2050, kdy 80-letá Piper čte své vnučce z Knihy stínů. Když skončí, chce to vnučka slyšet ještě jednou, ale Piper jí odpoví, že musí odpočívat a že kniha bude stejně jednou její.
Piper odchází s Leem na půdu a do domu se nahrne tucet malých dětí a Pipeřina vnučka za nimi telekinezí zavře dveře. Ty se pomalu zavírají a seriál jednou provždy skončil!
Hlášky:
Penny: /Piper míchá lektvar/ To nestačí. Pusť mě k tomu. /odežene jí/
Piper: Myslím, že vím, jak se to dělá - po všech těch letech.
Paige: To je Billie a Christy. Nejsou démoni.
Penny: Ale chovají se tak, po tom všem, co jste mi řekly. To znamená, že nemáme na výběr. Nemůžu uvěřit, že je ta kniha tak tlustá. Jsem na vás tak pyšná, holky.
Piper: Tak proč mě nenecháš míchat?
Penny: /někdo zaťuká/ Piper, jdi tam.
Piper: Paige, jdi tam.
Paige: Fajn, jdu tam.
Penny: (na Paige a Henryho) Neříkej, že si vzala taky Světlonoše.
Piper: Hůř. Smrtelníka.
Penny: Pro rány Boží! Copak jsem vás nic nenaučila?
Piper: Hej, co na to můžu říct?
Démoni:
Dumain: Přítel Billie a Christy z dětství. Byl zabit Piper.
Triáda: Duchové Triády.
Christy: Starší sestra Jenkinsová.
Kouzla:
Kouzlo na vrácení schopností
Yam is ado,
Heek is ado,
Malo cot bonus,
Moss in con sesis,
Super deeco nos.
Zajímavosti:
  • Poslední epizoda Čarodějek se odehrává na horizontu 80 let.
Chyby:
  • Jak to, že babi nepoznala Lea, když přišel s Piper z budoucnosti, když ho v díle 6x11 znala dost dobře z jejich Hippies éry?
  • Jak to, že mohla Penny, Patty a Piper odvolat propast, když v díle 4x13 na to byla potřeba síla dobra i zla?
  • Piper s Leem se vždycky přenesli do nějakého momentu, kde byla láska (Victor + Patty), (Piper+ Leo), (nebo i babičkovská láska k Piper), ale když prsten získal Dumain a Christy, tak se přenesli ke Triadě - tam žádná láska není. A ještě ke všemu - zlo přece nemůže cítit lásku, jak už dobře víme. Kromě toho Coop říkal, že se prsten ovládá láskou, ale tu snad Dumain a Christy k Triádě necítili...

Alyssa Jayne Milano - Fotky 3

31. března 2008 v 16:08 ►►čarodějky-charmed◄◄

Alyssa Jayne Milano - Fotky 3Wyatt a Chris

31. března 2008 v 16:07 ►►čarodějky-charmed◄◄

Wyatt a Chris


Finola Hughes - Patty Fotky

31. března 2008 v 16:06 ►►čarodějky-charmed◄◄

Finola Hughes - Patty Fotky


Fotky Christy

31. března 2008 v 16:05 ►►čarodějky-charmed◄◄

Fotky ChristyFotky Henriho

31. března 2008 v 16:04 ►►čarodějky-charmed◄◄

Fotky Henriho

Pagin a Henriho syn