Leden 2008


obrázky Willyho Wonky

10. ledna 2008 v 14:34 | Terča |  ♥Johnny Depp♥
tak tady máte nějaké obrázky Willyho Wonky

jak na kluky???

4. ledna 2008 v 19:20 | Terča |  ►►pro holky◄◄
V létě je ideální příležitost prožít romantickou lásku. Jestli se v tvém okolí vyskytuje kluk, který se ti líbí a přitom neví, že existuješ, máme pro tebe pár rad a doporučení:

Úsměv - je strašně důležitý! Pevný pohled, pěkně z očí do očí, žádné uhýbání pohledem a úsměv: široký, ne jen lehce zvednuté koutky, ale ať jsou vidět zuby! Jen ať si všimne, že jsi ráda, že ho vidíš, jen ať má o čem přemýšlet! Uvažuj: kolik holek se na něho za den tahle pěkně usměje? Jeden milý, přátelský úsměv udělá hotové divy.

Zájem - projev zájem o jeho koníčky. Zjisti, co dělá rád, a zkus se k němu přiblížit touhle cestou. Například se rád večer co večer honí za míčem na místním fotbalovém plácku. Vyražte s kámoškami fandit, dávej najevo radost z jeho úspěchů. Ale pozor: jestli kluci něco nemají rádi, jsou to uječené holky. Takže povzbuzovat ano, ale decentně: nevřískat, nehulákat jako pavián - sice si tě patrně všimne, ale poklábosit půjde s nějakou tišší holkou. Nebo co takhle večerní koupání v rybníku, kde on pravidelně rybaří? Přisedneš, zeptáš na to či ono, zachvěješ se zimou, půjčí ti mikinu - docela slibný začátek.

Vzhled - kluci samozřejmě vnímají, co nosíš, jak jsi učesaná, jestli pěkně voníš. Neberou to ale jako ty, kluci vidí až výsledek, totiž jestli ti to sekne. A buď si jistá, že ti sekne všechno, v čem se cítíš dobře, uvolněně, jistě (pokud to samozřejmě nejsou vytahané tepláky a staré tričko po tvém sourozenci, které by potřebovalo vyprat a zašít!). Jasně, pokud provozuješ ty sama nějaký sport, předpokládá se, že se zpotíš a umažeš. Jenže pak se vynoříš z koupelny bez poskvrnky, voňavá (nepřežeň to s vůní: hektolitr silné voňavky ho naplní nejistotou a taky pozor na šminkování. Rtěnka jakoby nanášená zednickou lžící a do dálky jiskřící oční stíny ti k úspěch moc nepomůžou!) Na co si dej vždycky pozor, jsou vlasy. Kluci se jich rádi dotýkají, musí tedy k pohlazení přímo vybízet. Je fuk, jestli máš účes jako vrabčák, nebo dlouhý romantický cop, hlavně měj vlasy vždy čisté, pokud možno hebké a lesklé.

Drobné ženské lsti, jak na sebe strhnout jeho pozornost, jsou v této hře zvané flirtování povolené: bezradnost ("Prosímtě, já se v tom jízdním řádu vůbec nevyznám, můžeš mi říct, kdy mi jede nejbližší autobus?") Muži rádi dávají najevo převahu, proč toho malinko nevyužít?! Nebo snad nejstarší fígl: potkáte se a tobě "náhodou" vypadne z ruky plážová taška, kabelka nebo třeba láhev s pitím. Jestli se vrhne k zemi a začne pomáhat se sbíráním, je napůl vyhráno. Přidej se, pak už jen letmý dotek rukou, pohled zblízka do očí… Pamatuj, že už kdysi dámy pouštěly na zem své hedvábné kapesníčky, aby jim je objekt jejich zájmu mohl podat. Nic nového pod sluncem.

A když už je "ruka v rukávě" a máš se svým miláčkem domluvenou první schůzku ve dvou, nezapomeň na pár užitečných drobností:

Na rande doraž včas, maximálně s několikaminutovým zpožděním. Uvaž, co si o tobě pomyslí kluk, kterého necháš hned napoprvé půlhoďku čekat? Že ti nestojí za to abys přišla přesně, že si ho tudíž asi moc nevážíš…

I když jsi nervózní, nedej to na sobě moc znát: nemávej rukama, snaž se je udržet v klidu, pokud se budeš neustále dotýkat vlasů, oblečení, tváře, pozná úplně KAŽDÝ, že máš nervy na pochodu.

Nech ho mluvit, kluk tě chce okouzlit, bude se před tebou asi trochu vytahovat, protože se ti chce ukázat v co nejlepším světle, dokázat ti, žes neudělala chybu, když jsi právě teď s ním. Budeš-li jeho vyprávění přerušovat dotazy na značku jeho džín, zaměstnání rodičů nebo výši kapesného, pravděpodobně tě zařadí do kategorie povrchních holek, které není třeba brát moc vážně.

Taky není dobrý nápad smskovat, byť třeba jen kámošce. Co by sis pomyslela ty, kdyby během vašeho rande vytáhnul mobil a začal smolit textovku?!

A kdy hodit zpátečku? Kromě toho, že se na tebe začne sápat v prvních pěti minutách (čímž dává najevo, že si tě asi moc neváží), doporučujeme ubrat plyn, když má tendenci mluvit nepěkně o svých bývalkách, když neustále fňuká, že mu nikdo nerozumí, zato každý ubližuje, a když ti začne vypočítávat, jaké choroby prodělal, jaké docela určitě má a kolik tablet musí denně spolykat, aby vůbec zůstal naživu.
Na rande doraz včas, maximálne s niekoľkominútovým meškaním. Uváž, čo si o tebe pomyslí chalan, ktorého necháš hneď po prvý krát polhodinu čakať? Že ti nestojí za to, aby si prišla presne, že si ho asi veľmi nevážiš...

něco o Will

4. ledna 2008 v 19:14 | Terča |  ►►wítch◄◄
"Zdravím,jsem Will Vandomová !Jmenuji se Wilhelmína ale Will je hezčí,narodila jsem se 19.ledna ve znamení:Kozoroh.Jsem nesmělá ,já to vím a velice citlivá !Zvlášť na profesora Colinse s kterým chodí s moji matkou.Mám ráda:bižuli,chemii a fyziku!Jsem alergická na pyl!Miluji všechny vodní sporty a zbírám žáby!"
"Jak jsem se dozvěděla že jsem strážkyně?"
"To jsem se přistěhovala Heatherfildu ,hned se ke mě začali hlásit holky (kromě Cornelie) a Hay-Lin mě pozvala na čaj .Tam nám její babička řekla že jsme strážkyně!Nemohla jsem tomu uvěřit ale byla to pravda!Pamatuji si jak se všichni na mě dívali ,když jsem dostala srdce(samozřejmě že holky)!Nemyslím si že jsem pyšná ,ať si říká každý co chce!"
"Největší průšvih"?
"To je asi vždy když se zlo dostane k nám !"
"qqqqq
"Jsem strážkyně srdce kondrakaru !"
"Nejhorší z party?"
"Hmm,no asi Corny,ona si myslí že je nejchytřejší na světě!Často se hádáme ale mám jí ráda !"qqqqq